De nieuwe clubkleding kan deze week worden gekocht bij Sporthuis Winsum. Zestig leden hebben een bestelling geplaatst. Zaterdagmiddag om 16.00 uur zal hieraan onder andere in de vorm van een fotoshoot een officieel tintje worden gegeven. Het exacte programma wordt nog bekend gemaakt. Op dit moment dragen onze leden in wedstrijden diverse tenues. Het mag duidelijk zijn dat de uitstraling van onze vereniging hierbij in het gedrang is. Met de komst van de nieuwe clubkleding willen we ingaande volgende week hierin verandering brengen. Naast het gegeven dat de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie (KNAU) het dragen van clubkleding in officiƫle wedstrijden verplicht stelt, heeft het bestuur het standpunt ingenomen deze verplichting voor de leden bij alle wedstrijden en loopjes van toepassing te verklaren. Dit is op zich niet vreemd. De vereniging en een drietal sponsoren hebben in de aanschafkosten van de kleding een aanzienlijke bijdrage geleverd, waardoor deze tegen een zeer aantrekkelijke prijs door de leden kan worden aangeschaft. In het verlengde hiervan is besloten dat in het vervolg in de wedstrijdverslagen op de Artemis website alsook in de diverse media alleen nog foto`s van leden in clubkleding worden geplaatst. De uitstraling van Artemis en de waardering voor de sponsoren staan hierbij voor op. Het spreekt uiteraard voor zich dat de nieuwe kleding ook tijdens de trainingen en de eigen activiteiten mag worden gedragen. Daarnaast zal onze gewaardeerde huisfotograaf Herman Rinket het bij het vinden van Artemissers in de diverse wedstrijden een stuk gemakkelijker krijgen. Graag jullie aandacht hiervoor.