ARTEMIS-ESTAFETTETEAM SUCCESVOL IN DE 50e RUN VAN WINSCHOTEN

De stad Winschoten stond zaterdag weer in de schijnwerpers van de Run van Winschoten. Een hardloopevenement met keuze uit de afstanden NK 100, NK 50, 42.195, 5 kilometer en de 10 x 10 kilometer estafette voor (sport)verenigingen en bedrijven en het NK gemeenten.
In navolging van vorig jaar kon er niet zonder enige moeite ook dit jaar weer een team onder begeleiding van Han Korhorn en Eric Verschoor worden afgevaardigd.
Het was weer een gezellig gebeuren met veel enthousiast publiek en muzikale optredens langs het parcours. Het was benauwd weer.
De tijden in minuten van de Artemis-leden waren als volgt: Robert de Vries 45.33, Johan Vonck 45.51, Albert van der Ziel 48.36. Kors Groothoff 50.54, een pr: de eerste 10 km onder de vlag van Artemis; Tryntsje Fokkema 51.21, Gonny Houtman 56.01, Inge Verschoor 57.04, Desirée Werkman 58.36 (PR – 2.02 minuten), Peter van Ooijen 59.14 en Geert Jan Reinders 1.10.41 uur.
De totaaltijd bedroeg 9.03.51 uur, goed voor een 100e plaats in een veld van 233 deelnemende atletiekverenigingen en sportteams.
Douwe Woldring en Willem Hofman liepen voor hun werkgever en noteerden respectievelijk 50.06 en 51.45 minuten.
Het was een gezellig en geslaagd evenement, voor herhaling vatbaar.
Fotocollage Inge Verschoor (Robert de Vries ontbreekt)
Recente berichten
- GESLAAGDE TRIP NAAR SKOPJE (NOORD-MACEDONIË)
- JAAP SMITH ACTIEF OP URK
- MARTIN STEVENS LOOPT IN ZIJN ACHTERTUIN
- ARTEMISSERS LOPEN VOOR GELUK
- PETER VAN OOIJEN GENIET VAN WESTERWOLDE
- WILLEM HOFMAN EN MARNIX VAN DEN BRINK TROTSEREN DE ZEEUWSE KUSTLIJN
- STADSLOOP APPINGEDAM MET VIJF ARTEMISSERS
- BERT HULSING DEBUTANT IN DE 2E EUROMAST TRAPPENLOOP
- DE HALVE VAN TEXEL MET ROBERT DE VRIES
- BRAM DEN HOLLANDER IN MARTENSHOEK